info@armistransport.com.tr   +90 (324) 233 47 07
BU WEB SAYFASINDA YÜKSEK TEKNOLOJİ KULLANILMIŞTIR.
📱 Mobil Site  
Frigo Taşımacılık
Frigo Taşımacılık

  ARMİS TRANSPORT modern araç  filosu ve uzman kadrosu ile Frigofrik taşıma ve proje taşımacılığı  gibi alanlarda siz değerli müşterilerimize hakkettiğiniz hizmetisunmaktadır.ARMİS TRANSPORT olarak bizler özellikle frigo taşımacılığında uzmanlaşmışbulunmaktayız.Konusunda deneyimli personeli ile sizlere frigo taşımacılık alanında en iyi hizmetivermekteyiz.Ürününüzün görüntüsünün ve lezzetinin kaybolmadan mümkün olan en kısa süre içerisinde nihai kullanıcıya teslim edilmesini sağlamakta,ürününüzün son  kullanıcıya ulaşıncaya kadar geçen süreç içerisindeki tüm yasal taşıma koşullarını ve güvenliğini (CMRsigortası)sağlamaktayız.Ayrıca ürününüzün taşınma süresi içerisinde sizlere ARMİS TRANSPORT personeli tarafından günlük veri akışı sağlanmakta ve sizlerin bu süreçlerden sürekli haberdar olmanızı sağlamaktayız.
  Vizyonumuz;
  Bütün müşterilerimizi ve pazari yakından izleyerek,müsterilerimizin beklentilerini en hızlı ,en rekabetçi ve en kaliteli ürün ve hizmetlerle karşılayarak çalışan ve iş ortakları ile dinamik ,yenilikçi ve sürekli gelişimi amaç edinmiş ,sektörde lider konumuna ulaşacak bir şirket olusturmaktır.Profesyonel,eğitimli,iyi motive olmuş çalişan ve iş ortaklarıyla,sunduğu kaliteli ürün ve hizmetlerle müşterilerimizin tercihlerinde ilk sırayı almaktır.
  -Misyonumuz;
  Siz müşterilerimize değer vermek,verdiğimiz sözleri yerine getirmek,hizmet kalitemizden hiçbir sartta ödün vermemek,çalışanlarimızın dürüst ,uyumlu,uzman ve çalışkan olmasını saglamak,iş ve toplumun getirdiği kurallara uymak Armis Transport ailesi olarak kendimize misyon edindiğimiz değerlerin en önemlileridir. Ayrıca tedarik zinciri yönetimi ile alternatif hizmetler sunmak ve müşterilerimizle ”stratejik partner” çalışmak yaratıcılığı desteklemek ve “lojistik çözümler” üretmek de ödün vermeyeceğimiz değerlerimizdir.
  -Etik Anlayışımız;
  Müşteri odaklılık; Karşılıklı kazanma ilkesine göre müşterilerinin bugünkü ve gelecekteki beklentilerini anlamak ve karşılamak.
  Ögrenme ve gelişim; Bizi daha iyiye ve ileriye götürecek bilginin edinilmesi ve davranışlarımıza yön vermesi sağlanarak sürekli gelişmek.
  Çalişan memnuniyeti; Çalışanlarımızın beklentilerini anlayarak bunlari karşılamak ve çalışanlarımız arasında ki sosyal paylaşımı arttırmak.
  Takım ruhu; Sorunların çözümünde karşılıklı iletişim de bulunmak ve başarının tüm ekipçe sahiplenilmesini saglamak.
  Çevreye ve topluma saygı; İşimizi yaparken toplumun beklentilerine cevap vermek ve sosyal ve fiziki çevreye karşı duyarli davranmak.
  Güvenilirlik; Müşterilerimize ve çalışanlarımıza verdiğimiz sözleri zamanın da yerine getirmek